TESKOMB'un 30.10.2016 Pazar Günü Gerçekleştirilen Olağanüstü Genel Kurul Toplantısına İl Müdürlüğümüzden İl Müdür V. Yavuz KARAER İle Şube Müdür V. Hacı ARSLAN Bakanlık Temsilcisi Olarak Katıldılar.

Türkiye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Birlikleri Merkez Birliğinin (TESKOMB) 30.10.2016 Pazar günü saat 11:00’de Antalya’da gerçekleştirilen ve Bakanlığımızı temsilen Müdürlüğümüz personelinden Şube Müdür V. Hacı ARSLAN ile İl Müdür V. Yavuz KARAER’in de Bakanlık Temsilcisi olarak görev yaptıkları olağanüstü genel kurul toplantısının açılışında, TESKOMB Başkanı Sayın Abdülkadir AKGÜL’ün ardından Gümrük ve Ticaret Bakanımız Sayın Bülent TÜFENKCİ tarafından konuşma gerçekleştirilmiştir.
 
Türkiye genelinden büyük bir katılım ile gerçekleşen genel kurulda ayrıca misafir olarak Dış İşleri Bakanı Sayın Mevlüt ÇAVUŞOĞLU, KKTC Ekonomi ve Enerji Bakanı Sayın Sunat ATUN, Halkbank Genel Müdürü Sayın Ali Fuat TAŞKESENLİOĞLU, Ak Parti Çorum Milletvekili Sayın Agah KAFKAS, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarı Sayın Cenap AŞCI, Müsteşar Yardımcısı Sayın Sezai UÇARMAK, Kooperatifçilik Genel Müdürü Sayın Arif Sami SEYMENOĞLU ile Kooperatifçilik Gen. Md. Daire Başkanı Sayın E. Alper BOZKURT da hazır bulunmuşlardır.